Filtr do wody podzlewozmywakowy

Woda płynąca z kranu jest coraz lepszej jakości. Jednak rury, poprzez które jest dostarczana woda w wielu z nas budzi obawy czy jest bezpieczna dla naszego zdrowia bez przegotowania. Z nami wybierzesz filtr do wody podzlewozmywakowy.

FILTRY DO WODY

Łatwy w montażu kompaktowy filtr wody podzlewozmywakowy to skuteczne i wydajne urządzenie dzięki, któremu masz pyszną wodę pod ręką. Pożegnaj się z wodą butelkowaną. Zadbaj o zdrowie i środowisko – kup filtr do wody podzlewozmywakowy.

Aquaphor_filtr podzlewozmywakowy_Kryształ B Eco

Kryształ B ECO

Filtr do wody pozdzlewozmywakowy AQUAPHOR Kryształ B ECO to zestaw trzech filtrów. Zastosowane filtry usuwają z wody chlor, metale ciężkie, pestycydy, produkty ropopochodne oraz pozostałe toksyny i alergeny, zachowując odpowiedni mineralny skład wody.

Opatentowana technologia carbonblock z jonowymiennym włóknem Aqualen ma 42 razy więcej kontaktu z wodą niż w przypadku standardowych wkładów. Takie rozwiązanie pozwala przefiltrować wodę 4 krotnie szybciej. Materiał filtrujący zawiera również bezpieczne srebro w aktywnej formie jonowej.

Wkład filtrujący do wody jest wymienny. W skład zestawu wchodzi: membrana kapilarna, blok węglowy z włóknem CFB. Usuwa z wody najdrobniejsze zanieczyszczenia do 0,1 mikrona. Zapewnia 100% ochronę bakteryjną.

Więcej informacji >>
Aquaphor_filtr do wody twardej

Kryształ H

AQUAPHOR Kryształ H to filtr przeznaczony do uzdatniania oraz zmiękczania wody pitnej w kuchni o podwyższonym stopniu twardości. Zastosowane w filtrze wkłady pozwalają na usunięcie z wody większości szkodliwych zanieczyszczeń. AQUAPHOR Kryształ H usuwa z wody chlor, metale ciężkie, pestycydy, produkty ropopochodne oraz pozostałe toksyny i alergeny, zachowuje odpowiedni mineralny skład wody.

Wkład zmiękczający KH przeznaczony jest do wody o umiarkowanym składzie mineralnym i może być wielokrotnie regenerowany. Jeżeli twardość wody przekracza 250 mg/l CaCO3 zaleca się zastosowanie systemu odwróconej osmozy Aquaphor.

Więcej informacji >>
Aquaphor_filtr z membramą kapilarną

Kryształ Quadro HB

Filtr do wody pozdzlewozmywakowy usuwa z wody wszelkie szkodliwe zanieczyszczenia znajdujące się w wodzie wodociągowej. Zastosowana membrama kapilarna zatrzymuje bakterie i pasożyty. Dzięki Kryształowi Quadro HB wodę można pić bezpośrednio po przefiltrowaniu bez konieczności przegotowania jej. Czwarty wkład filtrujący K7 pozwala zwiększyć wydajność filtra AQUAPHOR Kryształ Quadro HB nawet o 30%.

Filtr do wody usuwa z wody wodociągowej wszelkie zanieczyszczenia w tym chlor, związki organiczne, metale ciężkie, fenol, twardość, bakterie.

Więcej informacji >>
Aquaphor_filtr do wody, do mieszkania

Kryształ Quadro 2H

Kuchenny filtr podzlewozmywakowy przeznaczony jest do zmiękczania bardzo twardej i mętnej wody. Filtr do wody AQUAPHOR Kryształ Quadro 2H skutecznie usuwa z wody aktywny chlor, metale ciężkie, żelazo, produkty ropopochodne i inne szkodliwe zanieczyszczenia.

Jeśli po zainstalowaniu filtra nadal pojawia się  kamień w przegotowanej wodzie oznacza to, że woda jest bardzo twarda. W takim przypadku konieczna jest bardzo częsta wymiana lub regeneracja wkładów zmiękczających (raz na 2-4 tygodnie). W takiej sytuacji bardziej opłacalne jest zastosowanie filtrów odwróconej osmozy – całkowicie usuwają nadmiar soli twardości, chronią urządzenie gospodarstwa domowego przed osadzaniem się kamienia i woda zyskuje wyjątkowy smak.

Więcej informacji >>
Filtr do oczyszczania wody z ujęcia miejskiego

Kryształ Solo

Filtr AQUAPHOR Kryształ Solo to najmniejszy ze wszystkich kuchennych filtrów podzlewozmywakowych w komplecie z dedykowaną wylewką. Kompaktowy kuchenny filtr do wody podzlewozmywakowy do oczyszczania wody wodociągowej stosowany łącznie z filtrem wstępnym GROSS lub WIKING radzi sobie z usuwaniem z wody wszelkich zanieczyszczeń do 0,3 mikrona. Skuteczne usuwa z wody m.in. metale ciężkie i aktywny chlor.

Więcej informacji >>
Aquaphor_filtr do wody twardej

Trio Norma Zmiękczający

AQUAPHOR Trio NORMA to filtr zmiękczający do oczyszczania oraz zmiękczania wody pitnej w kuchni. Zalecany do oczyszczania wody o podwyższonym stopniu twardości. Zajmuje bardzo mało miejsca, co umożliwia użytkowanie filtra w nawet najmniejszej kuchni.

Usuwa z wody wodociągowej wszelkie zanieczyszczenia w tym chlor, związki organiczne, metale ciężkie, fenol, twardość.

Przefiltrowana woda posiada właściwości hipoalergiczne i antyoksydacyjne.

Więcej informacji >>
Aquaphor_filtr do wody o dużej wydajności

Filtr do wody – Faworyt

Jeśli potrzebujesz filtra do wody podzlewozmywakowego o dużej wydajności (filtracja 2,5 litra w ciągu minuty) to ten filtr spełni Twoje wymagania. Skutecznie usuwa z wody zanieczyszczenia mechaniczne, takie jak: piasek, rdza, osad, a także substancje chemiczne takie jak: chlor, ołów, czy związki organiczne. Stosując ten rodzaj filtra możesz mieć pewność, iż nawet zatrzyma najdrobniejsze cząsteczki poniżej 1 mikrona. Skutecznie usuwane są z wody np. pyłki roślin, pigment farby, cząsteczki dymu tytoniowego. Idealnie nadaje się do zastosowania nie tylko w domu, lecz również w restauracjach, kawiarniach, szpitalach, szkołach i innych miejscach użyteczności publicznej.

Więcej informacji >>