Filtry do wody

RO-206S HoReCa

System odwróconej osmozy Aquaphor RO-206S HoReCa został zaprojektowany głównie z myślą o zaopatrzeniu w wodę obiektów gastronomicznych, dużych biur oraz kawiarni. Niezwykle dokładna filtracja pozwala całkowicie pozbyć się z wody wodociągowej szkodliwych zanieczyszczeń takich jak: bakterie, wirusy, antybiotyki, fluorki, cysty i hormony. Przefiltrowana woda posiada właściwości hipoalergiczne i antyoksydacyjne. Urządzenie jest w stanie wyprodukować do 47 litrów wody osmotycznej na godzinę .

Więcej informacji >>

Extra-Soft

Kompaktowy system zmiękczania i uzdatniania wody pitnej w restauracjach, kawiarniach lub herbaciarniach. Skuteczna ochrona urządzeń przed osadzaniem się kamienia. Częste awarie drogich urządzeń do podgrzewania wody zwiększają koszty napraw. Extra-Soft długotrwale i skutecznie ochroni urządzenia przed osadzaniem się kamienia, usunie biały osad i plamy z naczyń. Wydajność przy twardości 178 mg / l (3,6 meq / l) wyniesie 4600 litrów. Wkłady wstępne należy wymieniać co 6000 litrów raz na 1,5 roku.

Więcej informacji >>
Dystrybutor do biur

Dystrybutor do wody

AQUAPHOR RO PRO 100 to oczyszczacz wody, który przetwarza wodę z kranu w ciepłą i zimną wodę pitną wysokiej jakości.

System całkowicie zastępuje wodę butelkowaną klasy premium, ponieważ odfiltrowuje zanieczyszczenia, w tym substancje toksyczne, metale ciężkie, pozostałości farmaceutyczne, bakterie i wirusy. Sole twardości są całkowicie usuwane z wody, dzięki czemu gorące napoje smakują lepiej i przedłużają żywotność ekspresu do kawy lub czajnika.

Więcej informacji >>

Dystrybutor fontannowy

Poidełko do wody AQUAPHOR (dystrybutor fontannowy, zdrój wody) to nowoczesne, praktyczne i wielofunkcyjne urządzenie. Urządzenia idealnie nadają się do szkół, klubów fitness, zakładów produkcyjnych, czy szpitali. Woda z poidełka przeznaczona jest do bezpośredniego spożycia. W dystrybutorze wody jest mozliwość zamontowania oddzielnego kranu. Dzięki umieszczonemu wewnątrz poidełka trójstopniowemu filtrowi stacjonarnemu AQUAPHOR Kryształ B ECO, pochodząca z niego woda jest krystalicznie czysta i świeża. Membrana kapilarna poza działaniem bakteriostatycznym jest w stanie zatrzymać bakterie pochodzące z wodociągu.

Więcej informacji >>